• להתקשרות מהירה

מעבדה מחשבים

  1.  תיקון מחשבים ניידים וסמארטפונים ב 1800-30-30-50, אנו ב BLaptop מזמינים אתכם לתקן מחשב נייד או נייח או טאבלט או מכשיר סמארטפון שלך מחוץ לאחריות או עם פגם שלא כלול באחריות כגון שבר,טיפול קוסמטי,תקלת תוכנה או תקלה כתוצאה מכוח עליון וכיוצא באלו או בכלל לפרמט מחשב כולל ביצוע עדכונים.חייגו לפתיחת קריאת שרות 1800-30-30-50, במידה ואין מענה ניתן להשאיר הודעה ונציג שירות יחזור אליכם במהירות האפשרית.

  2. אין הגבלה לפירמות או דגמים מסוימים. המעבדה מתקנת את כל המחשבים
    LenovoMSI ,Apple,DELLToshiba,MICROSOFT,RAZER, Samsung ,ACER, HPACERASUS  וכן הלאה. כמו כן ניתן לעשות הרחבת אחריות לכל מחשב. 

  3. BLaptop היא גם מעבדת שדרוגים. כלומר מלבד תיקון מחשב או תיקון סמארטפון , אפשר גם לשדרג מחשב שעובד לאט ברמת חומרה: הרחבת זיכרון פנימי, החלפת כונן קשיח, תוספת מודם סלולרי.
    וברמת תוכנה: פרמוט והתקנת מערכת הפעלה, גיבוי נתונים, ניקוי מערכת ההפעלה מוירוסים ובאגים, העברת נתונים מדיסק קשיח פגום לחדש, העברת נתונים מסמארטפון מושבת לחדש.

  4. בטרם לתיקון מקור התקלה במחשב/סמארטפון, המעבדה תבצע דיאגנוסטיקה לאיתור התקלה, גם כאשר התקלה "ברורה" או "ידועה מראש", נוטבוק קלאב נוהגת בזהירות ומסירה ספק לתקלות נוספות או מקור תקלה שונה מהנראה לעין.מחשב מתקבל מלקוח ללא בדיקה ורק לאחר בדיקה פיזית ניתן לדעת מה תקלה הסופית.
    עלות הדיאגנוסטיקה: 180 ₪ כולל מע"מ עבור מחשב ו 150 ₪ כולל מע"מ עבור טאבלט/סמארטפון. הסכום יקוזז מידית מהסכום המשולם על התיקון עצמו (תיקון חומרה, תיקון קוסמטי של שברים, החלפת מסך שבור וכיוצא באלו).

הליך התיקון לא יאחר מ-3 ימי עסקים בכפוף לאיסוף והחזרה חינם מבית-לבית הלקוח ע"י שרות אסוף והחזרה כלל ארצי, אשר מפעילה BLaptop במתכון שירות תיקונים כלל ארצי.
*מקרים בהם הליך התיקון מתארך הם נדירים אך אפשריים ניתן לקבל מחשב חליפי לצורך המשך עבודה סדירה בתיאום מראש.

*מעבדה בשום שלב לא אחרית על נתונים של לקוח(יש לגבות מידע מראש)

*באם ציוד שנמסר/נשלח לתיקון- לא יאושר תיקון ולקוח לא יאסוף ציוד במשך 90 יום- יזרק ציוד תקול לאלתר.

 
חדש ב BLaptop פתיחת קריאת שרות דרך WHATSAPP :שולחים תמונה/ות  של מחשב/  סמארטפון / טאבלט תקול עם ציון מהות התקלה וצוות של נוטבוק קלאב יחזור בהקדם עם המלצה ופתרון של בעיה .לשליחת הודעתWHATSAPP :טל 054-3031740 .